» » اختتامیه جشنواره قرآنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1399/10/14
نام دانشگاه :
دانشگاه فنی و حرفه‌ای

موضوع :
جشنواره قرآنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

زمان :
دوشنبه، ۱۵ دی‌ماه 1399

توضیحات :
مراسم اختتامیه بیست‌وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فنی و حرفه‌ای فردا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.


مراسم اختتامیه بیست‌وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فنی و حرفه‌ای فردا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، مراسم اختتامیه بیست‌وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فنی و حرفه‌‌ای دوشنبه، ۱۵ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت ویدئوکنفرانس و به میزبانی دانشگاه همدان برگزار می‌شود.

در این مراسم حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به صورت ویدئوکنفرانسی به بیان سخنانی خواهد پرداخت. همچنین ابراهیم صالحی‌عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، رضا مهدی، معاون فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و جمع دیگری از مدیران این دانشگاه حضور مجازی خواهند داشت.

مرحله مقدماتی بیست‌وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فنی و حرفه‌ای بهمن و اسفندماه سال گذشته برگزار شد. در ادامه مرحله نیمه‌نهایی در مردادماه برگزار و نفرات راه‌یافته به مرحله کشوری مشخص شدند. مقرر بود این‌ مراسم، پیش از این برپا شود که شیوع کرونا چندین بار آن را به تعویق انداخت.

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی دارای سه دبیرخانه مجزا بود. دبیرخانه بخش آوایی در استان همدان مستقر شد و مراسم اختتامیه مسابقات نیز از سوی این دبیرخانه برگزار می‌شود. دومین دبیرخانه مربوط به بخش‌های فناوری، ادبی و پژوهشی بود که در استان سمنان مستقر شد و دبیرخانه سوم‌ نیز به بخش هنری اختصاص داشت و در استان مازندران استقرار یافت.

یادآور می‌شود، در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، علاوه بر معرفی نفرات برتر رشته‌ها و بخش‌های مختلف، نمایندگان این دانشگاه در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان که امسال به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

جشنواره ملی قرآن و عترت که سی‌وچهارمین دوره خود را تجربه می‌کند در گذشته و تا دوره بیست‌و‌چهارم از سوی جهاددانشگاهی برگزار می‌شد.

بازدیدها: 1 192 نظرات: 0