» » فراخوان هجدهمین جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی اعلام شد
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1398/09/18
نام دانشگاه :
----

موضوع :
فراخوان هجدهمین جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی اعلام شد

زمان :
پاییز و زمستان 1398

توضیحات :
فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد.


فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد.

به گزارش ایکنا؛ فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد. دانشجویان و طلابی که از مهرماه سال ۱۳۹۶ تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ در مقطع کارشناسی‌ارشد یا دکترا و یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند تا ۳۰ بهمن‌ماه جاری، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.isba.ir و تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان‌نامه خود نسبت به ثبت‌نام در جشنواره اقدام کنند.

بخش اصلی این جشنواره شامل شش گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است و در بخش ویژه نیز پایان نامه‌های نگارش شده با موضوع‌های اقتصاد مقاومتی/ حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی، مطالعات رسانه و علوم انسانی – اسلامی پذیرش می‌شوند.

همچنین براساس اعلام کمیته علمی جشنواره موضوعات زیر در بخش اصلی در اولویت قرار دارند و از برگزیدگانی که در این موضوعات پایان‌نامه خود را تألیف کردند به صورت ویژه حمایت خواهد شد.

بخش اصلی شامل گروه علوم پزشکی (طب باز ساختی و سلول درمانی، مهندسی بافت /سلول، ناباروری و بیولوژی تولید مثل، مهندسی پروتئین‌های نوترکیب و زیست فناوری)، گروه فنی و مهندسی (صنعت نفت و گاز، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، محیط زیست، مدیریت پسماند)،‌ گروه علوم پایه (محیط زیست، مدیریت پسماند)، گروه علوم انسانی (گردشگری، علوم اجتماعی، مطالعات فرهنگی و مدیریت، برنامه ریزی و توسعه)، گروه هنر و معماری (طراحی مد و لباس و معماری ایرانی – اسلامی)، گروه کشاورزی (گیاهان دارویی، پروبیوتیک ها، کشاورزی دقیق) است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انتشارات به نشانی www.isba.ir مراجعه و یا با شماره ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس گیرند.

یادآور می‌شود، پایان نامه‌های برگزیده این دوره از جشنواره همچون ادوار گذشته در مراسمی با حضور مسئولان کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

بازدیدها: 1 711 نظرات: 0