» » اسامی برگزیدگان رشته‌های حفظ قرآن در جشنواره وزارت بهداشت
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
همدان
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1398/08/11
نام دانشگاه :
دانشگاه علوم پزشکی همدان

موضوع :
اسامی برگزیدگان رشته‌های حفظ قرآن در جشنواره وزارت بهداشت

زمان :
آبان ماه 1398

توضیحات :
نفرات برتر رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی و تجلیل شدند.


نفرات برتر رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به همدان؛ برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل در سومین مراسم اختتامیه این جشنواره که شامگاه نهم آبان‌ماه در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد، معرفی شدند.
رشته حفظ ۵ جزء
گروه دانشجویان
رتبه نخست: مهدی اسدی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه دوم: محمدحسین زارع‌شاهی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله
رتبه سوم: دانیال محروقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
گروه کارکنان
رتبه نخست: عباس زارع‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه دوم: احد قهرمانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رتبه سوم: محمد صادق قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
گروه اساتید
رتبه نخست: حجت عباد عسگری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم: حسن کاظمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
رتبه سوم: جلیل نجاتی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
گروه خواهران دانشجو
رتبه اول: سیده آمنه فاضلی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
رتبه دوم: مرجان میرحسینی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه سوم: فاطمه یوسفی تبار از دانشگاه علوم پزشکی اراک
گروه کارکنان خانم
رتبه نخست: هانیه علیزاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم: زهرا سبزی از دانشگاه علوم پزشکی گراشر
رتبه سوم: کوثر کیخا از دانشگاه علوم پزشکی کرمان

گروه بانوان اساتید
رتبه اول: مریم کاراندیش از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: فاطمه محمدیان از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

رشته حفظ ۱۰ جزء
گروه دانشجویان
رتبه اول: کمیل هادی‌پور از دانشگاه علوم پزشکی ایران
رتبه دوم: امیر مراقی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان
رتبه سوم: سیدمحمدرضا حسینی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

گروه کارکنان
رتبه اول: محسن قبایی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم: محمدطاهر میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی اراک
رتبه سوم: اباصلت عیوضی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

گروه خواهران دانشجو

رتبه اول: فاطمه‌سادات مصطفوی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه دوم: زینب غلامی از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم: الهه شعبانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

گروه کارکنان بانو

رتبه نخست: زهرا سادات اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه دوم: فرشته ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: شیما مومنی از دانشگاه علوم پزشکی اراک

رشته حفظ ۱۵ جزء
گروه اساتید (آقایان)
رتبه اول: مهدی شریف زاده از دانشگاه علوم پزشکی کرمان
رتبه دوم: محمد رضا فصیحی پور از دانشگاه علوم پزشکی سیرجان
گروه اساتید (بانوان)
رتبه اول: فاطمه قربانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رتبه دوم: ام الهدی کاوه از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
رتبه سوم: سمیه دهقان از دانشگاه علوم پزشکی البرز
رشته حفظ ۲۰ جزء
گروه دانشجویان
رتبه اول: سید عباس حسینی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه دوم: محمد مهدی ظهوری از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: محمد صفا خلج از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

گروه کارکنان

رتبه اول: عبدالاحد دادی از دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
رتبه دوم: حسین نوبخت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: عباسعلی پرزلف قمصری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

گروه خواهران دانشجو
رتبه نخست: غزاله کردلو از دانشگاه علوم پزشکی سراب
رتبه دوم: زینب پارسا از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه سوم: عاطفه اصلاحی از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

گروه کارکنان خانم

رتبه نخست: فرشته حیدری از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
رتبه دوم: زهرا جمشید زاده از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
رتبه سوم: زینب وکیلی از دانشگاه علوم پزشکی قم

حفظ کل قرآن
گروه اساتید
رتبه اول: علیرضا شاه فضل از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم: غلامحسین احمدی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: علی زارع از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

گروه اساتید خواهران

رتبه اول: مینا صلواتی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه دوم: منصوره یوسفی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

گروه کارمندان

رتبه اول: احمد شهبازی نیا از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور
رتبه دوم: خالد روئین از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: محمد علیشاهی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

گروه کارمندان بانو

رتبه اول: زهرا مروتی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
رتبه دوم: زینب آذرخش ریحانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه سوم: فاطمه حسینی از دانشگاه علوم پزشکی قم

گروه دانشجویان

رتبه اول: میلاد عاشقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: حسام فیوضی رزگی از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
رتبه سوم: اسماعیل دامن خشک از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

گروه خواهران دانشجو

رتبه اول: فاطمه عابدینی از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه دوم: مهدیه ابوالحسنی از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم: ریحانه گودرزی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بازدیدها: 730 نظرات: 0