» » ۱۲ آذر؛ برگزاری جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
تهران
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1398/08/11
نام دانشگاه :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

موضوع :
۱۲ آذر؛ برگزاری جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

زمان :
۱۲ تا ۱۴ آذرماه 1398

توضیحات :
رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سی‌وچهارمین جشنواره ملی قرآن دانشجویان طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ آذرماه سال جاری خبر داد.


رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سی‌وچهارمین جشنواره ملی قرآن دانشجویان طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایکنا؛ چندی پیش از این، روزهای سوم تا پنجم آذرماه برای برگزاری سی‌وچهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در نظر گرفته شده بود که بنا بر اعلام مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی(میزبان این دوره)، این زمان به روزهای ۱۲ تا ۱۴ آذرماه موکول شد.

سی‌وچهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی و در شیراز برگزار می‌شود و بنا بر تصمیماتی که در این رابطه اتخاذ شد، مقرر شده است تا طی روزهای اول تا سوم آبان‌ماه نیز تحویل آثار بخش هنری، ادبی، فن‌آوری و پژوهشی به دبیرخانه جشنواره در شیراز انجام شود.

همچنین، روز ۲۱ آبان‌ماه نیز آزمون بخش کتبی جشنواره در مراکز استان‌ها و به میزبانی دانشگاه‌های آزاد مراکز استان برگزار خواهد شد که البته تصحیح پاسخنامه آزمون در تهران انجام می‌‌شود.

علی عزتی، رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در این رابطه با بیان اینکه داوری آثار جشنواره نیز تا روز ۲۵ آبان‌ماه انجام خواهد شد، تصریح کرد: همچنین، در روز ۱۲ آذرماه و همزمان با افتتاحیه مراسم، از منتخبان بخش کتبی و هنری جشنواره ملی، شامل نفرات برتر بخش هنری، پژوهشی، ادبی و بخش کتبی تجلیل خواهد شد.

عزتی ادامه داد: این دومین‌ بار است که از طرف شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها، میزبانی جشنواره به عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته می‌شود و پیش از این دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برای برگزاری بیست‌وهشتمین جشنواره ملی میزبان بود.

وی بیان کرد: همچنین، مرحله نهایی بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی نیز طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در مجموعه سازمان مرکزی دانشگاه در تهران برگزار می‌شود که در روز افتتاحیه این بخش، مراسم اختتامیه بخش کتبی مسابقات نیز برگزار می‌شود.

عزتی با اشاره به اینکه میزبانی این بخش با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس است، تصریح کرد: مسابقات کارکنان دانشگاه آزاد در دانشگاه آزاد شهر قدس و مسابقات بخش اساتید و دانشجویان در محل سازمان مرکزی برگزار خواهد شد.

بازدیدها: 821 نظرات: 0