» » همایش ملی «اعجاز قرآن با تاکید بر آراء‌ علامه طباطبایی(ره)» فراخوان داد
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
قم
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1398/05/13
نام دانشگاه :
پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

موضوع :
همایش ملی «اعجاز قرآن با تاکید بر آراء‌ علامه طباطبایی(ره)» فراخوان داد

زمان :
تابستان و پاییز 1398

توضیحات :
فراخوان مقالات همایش ملی اعجاز قرآن با تاکید بر آرای علامه طباطبایی(ره) به همت گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.


فراخوان مقالات همایش ملی اعجاز قرآن با تاکید بر آرای علامه طباطبایی(ره) به همت گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

به گزارش ایکنا، این همایش پیش از این قرار بود به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال‌های گذشته برگزار شود و حتی مقالاتی نیز به دبیرخانه همایش واصل شد که به دلائلی چون مسائل مالی به تعویق افتاد، ولی مجددا فراخوان خود را آغاز کرده است.

 فراخوان مقالات همایش ملی اعجاز قرآن با تاکید بر آراء‌ علامه طباطبایی(ره) به همت گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در موضوعات؛ اعجاز و تحدی، اعجاز بیانی قرآن، اعجاز علمی قرآن، اعجاز تاثیری قرآن، اعجاز معارفی قرآن، اعجاز تشریعی قـرآن و دیگر وجوه و مسائل فرعی اعجاز قرآن منتشر شده است.

مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان مردادماه ۹۸ است و مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا پایان شهریورماه سال جاری تعیین شده است. روز برگزاری همایش نیز همزمان با سالروز رحلت علامه طباطبایی(ره) نیمه دوم آبان ماه ۹۸ تعیین خواهد شد. مقالات دریافتی از سوی دبیرخانه همایش ارزیابی و طی مجلداتی چاپ و منتشر می‌شود و در روز برگزاری همایش رونمایی خواهد شد. 

علاقه‌مندان جهت تماس با دبیرخانه همایش می‌توانند به نشانی قم، بلوار پانزده خرداد، خیابان شهید میثمی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه قرآن‌پژوهی مراجعه کرده یا با صندوق پستی quranicresearch@iict.ac.ir مکاتبه و با شماره ۰۲۵۳۷۶۰۳۱۷۵ داخلی ۱۱۸ تماس حاصل کنند.

بازدیدها: 900 نظرات: 0