» » انتشار فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1397/04/3
نام دانشگاه :
پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

موضوع :
انتشار فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام

زمان :
آبان 1397

توضیحات :
فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام با محوریت آرای آیت‌الله سبحانی منتشر شد.


گروه اندیشه ــ فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام با محوریت آرای آیت‌الله سبحانی منتشر شد.

به گزارش ایکنا؛ فراخوان مقاله همایش ملی فلسفه کلام با محوریت آراء و اندیشه‌های آیت‌الله سبحانی که همزمان با روز جهانی فلسفه برگزار خواهد شد، از سوی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، برگزار کننده این همایش منتشر شد.

محورهای این فراخوان عبارتند از درباره فلسفه علم کلام(چیستی و هستی فلسفه کلام)، مسائل فلسفه کلام(چیستی، هستی، تطور علم کلام و …)،‌ ترابط علم کلام با علوم اسلامی انسانی(فقه، اصول فقه، فلسفه، تاریخ و …)، آراء و اندیشه های کلامی آیت الله سبحانی و نقش آیت الله سبحانی در تبیین، رشد و گسترش علوم عقلی، آراء و اندیشه های فقهی و اصولی آیت الله سبحانی، آراء‌ تفسیری و آراء ایشان در علوم حدیث، تاریخ و …

آخرین فرصت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه همایش تا نیمه مردادماه سال جاری و فرصت ارسال اصل مقالات تا پایان مهرماه ۹۷ اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با نشانی قم، بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ گروه کلام مکاتبه و یا با شماره تماس ۰۲۵۳۷۶۰۳۵۷۱ داخلی ۱۴۲ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، همایش ملی فلسفه کلام همزمان با روز جهانی فلسفه و نیمه دوم آبان ماه سال جاری در دو شهر قم و تبریز برگزار خواهد شد.

بازدیدها: 428 نظرات: 0