» » برگزیدگان رشته‌های آئین سخنوری و ترجمه‌خوانی جشنواره وزارت بهداشت
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
همدان
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1398/08/11
برگزیدگان رشته‌های آئین سخنوری و ترجمه‌خوانی جشنواره وزارت بهداشت

نفرات برتر رشته‌های آئین سخنوری و ترجمه‌خوانی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به همدان؛ برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشته‌های آئین سخنوری و ترجمه‌خوانی در سومین مراسم اختتامیه این جشنواره که شامگاه نهم آبان‌ماه در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد، معرفی شدند.
برگزیدگان این رشته‌ها به شرح زیر است:
رشته آئین سخنوری

گروه دانشجویان(بانوان)

رتبه اول: زهرا عیدی‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: سمیه سادات رضایی از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه سوم: مریم جندقیان از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

گروه کارکنان

رتبه اول: میترا امیری از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه دوم: زهرا کوهی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه سوم: نرگس بیات از دانشگاه علوم پزشکی زنجان

گروه اساتید(آقایان)

رتبه اول مشترک: محمد حسین نیکنام از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه اول مشترک: رضا بصیریان جهرمی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه دوم ندارد
رتبه سوم: سیدعلی مرد از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

گروه دانشجویان

رتبه اول: شهریار میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه دوم: حسام دولت آبادی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
رتبه سوم: پویا نعیم از دانشگاه علوم پزشکی همدان
رتبه سوم: مهدی بختیاری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان

گروه کارکنان

رتبه اول: منصور تفویضی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم
رتبه دوم: مجید آقابابا از دانگشاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: محمد حسین مهدی پور از دانشگاه علوم پزشکی یزد

گروه کارکنان(خواهران)

رتبه اول: میترا امیری از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه دوم: زهرا کوهی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه سوم: نرگس بیات از دانشگاه علوم پزشکی زنجان

گروه اساتید(خواهران)

رتبه اول: زهرا نصرالهی از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه دوم: مرضیه اکبرزاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: لاله فانی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
رتبه سوم: تهمینه فرج خدا از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه سوم: آرزو فلاحی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان

رشته ترجمه خوانی
گروه کارکنان(خواهر)
رتبه اول: مریم امیدی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
رتبه دوم: فرشته امینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: لیلا سادات ابوالفتحی از دانشگاه علوم پزشکی فسا
گروه کارکنان
رتبه اول: محمد پندخواهی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: سیدمحمد محمدی از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه سوم: هادی امام وردی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
گروه دانشجویان
رتبه اول: حمید رنجبر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: احمد علمی مقدم از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: محمد محبی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
گروه دانشجویان(خواهر)
رتبه اول: فاطمه سرکاری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: پرستو حسینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه سوم: محدثه شادفر از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
گروه اساتید(خواهر)
رتبه اول: الهام ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه دوم: آزیتا جابری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
گروه اساتید
رتبه نخست: اکبر بادمهر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه دوم: احمد محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه سوم: علی دلبری از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

بازدیدها: 662 نظرات: 0