» » برگزاری مسابقات آنلاین تفسیر قرآن
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1397/10/9
برگزاری مسابقات آنلاین تفسیر قرآن

مسابقه تفسیر کوتاه قرآن کریم به همت کانون اخلاص قائمشهر در حال برگزاری است. منبع این مسابقه  جزء ۵ و ۶ قرآن کریم است.

به گزارش ایکنا؛ مسابقه تفسیر کوتاه قرآن کریم به همت کانون اخلاص قائمشهر در حال برگزاری است. منبع این مسابقه  جزء ۵ و ۶ قرآن کریم است که به مدت ۶۰ روز طی ۶۰ مسابقه برپا و به ۶۰ نفر جایزه می‌دهد.
این مسابقات از ۷دی‌ماه آغاز شده است و تا ۷ اسفندماه ادامه دارد  و آزمون پایانی این رقابت‌‌ها بصورت آنلاین در روز جمعه، ۱۷ اسفندماه برپا و به پنج نفر جایزه اهداء می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دانلود محتواهای مربوطه و شرکت در این مسابقه به پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانی:http://abrshafagh.com و یا کانال کانون اخلاص به نشانی @abrshafagh مراجعه کنند. شرکت در این مسابقات شرایط خاصی ندارد و شرکت  برای عموم آزاد است.
به دو نفر از افرادی که بیشترین مشارکت را در مسابقات آنلاین روزانه داشته‌ باشند جوایزی به ارزش (۳میلیون ریال)  و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به بیشترین مشارکت کننده در طرح  اهدا خواهد شد. همچنین، به خانه‌های‌نور مجری نیز به شرط فعالیت کامل مانند ثبت به موقع مشخصات مجری و متربیان، ارسال به‌موقع کلیپ جلسات بر اساس سهمیه آیین نامه، شرکت متربیان ثبت شده در آزمون نهایی مبلغی اهدا خواهد شد.

بازدیدها: 97 نظرات: 0