» » دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی خاتمه یافت
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
قم
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1398/01/25
دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی خاتمه یافت

مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی امشب ۲۵ فروردین‌ماه با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

به گزارش ایکنا، ایاد محمدعلی الارنائوطی، سلمان باقر حبیب الخفاجی، رامین طیاری‌نژاد، عادل عبدالستار، عبدالحسین الجنابی، هاشمیه حمید جعفر الهمدانی، اسدالله مصطفوی، مجید معارف، زینب روستایی، خلیل خلف بشیر محمد، محمد شاکرعبود الخفاجی، باسم العابدی از جمله افرادی بودند که در این همایش به عنوان صاحبان مقالات برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.


همچنین علی حسین غلامی، بلقون آقاج، الهام جهانیان، عمار الزوینی، صالح بن خلفان محمد البراشدی از دیگر برگزیدگان این دوره از همایش بودند.


دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در سال جاری با موضوع «قرآن کریم و ایمان به وعده‌های الهی» در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) در قم برگزار و نزدیک به ۷۰۰ مقاله از کشورهای مختلف مانند؛ عراق، پاکستان، عمان، لبنان، سوریه، هند، تایلند و تونس به دبیرخانه همایش ارسال شد.


یادآور می‌شود، از بین مقالات ارسال شده به دبیرخانه، ده مقاله برتر در بخش داخلی و ۲۰ مقاله برتر در بخش خارجی مورد تجلیل قرار گرفتند. همچنین در این همایش از کتاب مقالات سال گذشته و چکیده مقالات دوازدهمین همایش رونمایی شد.


این همایش از صبح امروز ۲۵ فروردین‌ماه با سخنرانی حجج اسلام نقیب و رضائی اصفهانی در سالن قدس این مجتمع برگزار و تعدادی از مقالات برتر نیز قرائت شد.

بازدیدها: 983 نظرات: 0