» » اختصاص بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
قم
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1397/03/29
اختصاص بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی

گروه حوزه‌های علمیه ــ همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تجلیل می‌شود.

وی افزود: نویسندگان برادر و خواهر حوزه‌های علمیه داخل و خارج کشور که کتابی از آنان در یکی از سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۷ برای اولین بار منتشر شده باشد، می‌توانند در «بخش ویژه انقلاب اسلامی» این همایش شرکت کنند.

دبیر کتاب سال حوزه، درباره نحوه شرکت در این همایش گفت: نویسندگان ارجمند حوزوی، پس از مراجعه به سایت همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir و ثبت نام اینترنتی، دو نسخه از اثر خود را به نشانی قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه ارسال کنند.

مقیمی حاجی شماره تلفن ۰۲۵۳۷۲۵۵۸۹۰ (داخلی ۶۰۳-۶۰۵) و پیام‌رسان داخلی به نشانی (@ketabehowzeh) را برای پاسخگویی به سؤالات علاقه‌مندان معرفی کرد.

پس از پایان فرایند ارزیابی علمی آثار رسیده، برترین آثار مکتوب حوزویان طی مراسم باشکوهی در بهمن ماه ۱۳۹۷ معرفی شده و از صاحبان آن تجلیل می‌شود.

بازدیدها: 413 نظرات: 0