» » برپایی محفل قرآنی ویژه معلولان بهزیستی با محوریت نابینایان
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
گیلان
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1397/03/21
برپایی محفل قرآنی ویژه معلولان بهزیستی با محوریت نابینایان

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ـ مؤسسه قرآن و عترت جابربن عبدالله انصاری محفل انس با قرآن ویژه معلولان سازمان بهزیستی با محوریت نابینایان برگزار می‌کند.

خدیجه سلگی، مدیر مؤسسه قرآن و عترت جابربن عبدالله انصاری در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: محفل انس با قرآن با همکاری اداره‌کل بهزیستی استان ویژه معلولان بهزیستی با گروه هدف نابینایان، ۲۲ خردادماه، ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه حضور در این مراسم برای عموم آزاد است، عنوان کرد: طی این مراسم قاری نابینا امیدرضا رحیمی، حائز رتبه برتر در سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان جهان اسلام به تلاوت آیاتی از قرآن پرداختند.
سلفگی اظهار کرد: همچنین طی این محفل نیز عارف سلیمی، فرهاد مشفق و علی عابدین‌زاده، حافظان مؤسسه در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) شهدای گمنام سپاه به ارائه محفوظات می‌پردازند.
مدیر مؤسسه قرآن و عترت جابربن عبدالله انصاری بیان کرد: این مراسم که همراه با ضیافت افطاری است با همکاری سپاه پاسداران استان است و در ادامه نیز گروه تواشیح نابینایان مؤسسه با عنوان «محبین مهدی(عج)» قطعاتی را اجرا می‌کنند و در ادامه نیز مسابقه حضوری برگزار می‌شود.
همچنین در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز در مسجد امام هادی(ع) مسکن مهرشهر رشت جزء‌خوانی قرآن همراه با سه ضیافت افطار برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، مؤسسه قرآن و عترت جابربن عبدالله انصاری در رشت، خیابان سردار جنگل، كوچه عطاء آفرين، روبروی آژانس خوش‌سفر قرار دارد.

بازدیدها: 213 نظرات: 0